X PIKNIK UŁAŃSKI Z OKAZJI ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

W dniach 14-15 sierpnia 2022 w STANICY HUCUŁ w Sułkowicach-Łęgu odbył się X PIKNIK UŁAŃSKI Z OKAZJI ŚWIĘTA WOJSKA POLSKIEGO

Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji dla osób w każdym wieku.

Nie zabrakło gier i zabaw, w których można było uczestniczyć z całą rodziną. Spora dawka muzyczna w postaci zabawy tanecznej z zespołem Bahamas oraz DJ Darkiem. Z racji miejsca, w którym odbywał się piknik nie mogło oczywiście zabraknąć rywalizacji w zawodach jeździeckich, przejażdżek konnych oraz bryczką, pokazu rycerstwa konnego. Ponadto można było podziwiać wozy strażackie, samochody wojskowe, pokaz sprzętu medycznego oraz pierwszej pomocy służby maltańskiej oraz wiele, wiele innych działań prowadzonych podczas tego wydarzenia.

Oczywiście na tak dużej imprezie nie mogło zabraknąć Miejskiej Orkiestry Dętej ANDROPOL Andrychów. Już po raz trzeci nasza orkiestra wzięła udział w Obchodach Święta Wojska Polskiego. 15 sierpnia MOD Andropol zapewniła oprawę muzyczną mszy świętej, odprawionej w kościele parafialnym w Sułkowicach-Łęgu. Po mszy świętej uroczystość była kontynuowana w Stanicy Hucuł. Tam odbył się uroczysty apel również z naszym udziałem.

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

Foto: Maria Walczak  

Udział orkiestry w tym wydarzeniu był możliwy dzięki realizacji zadania publicznego dla gminy Andrychów przez Stowarzyszenie Miejska Orkiestra Dęta ANDROPOL Andrychów.

Skip to content